Hakkımızda | Heraperla

HeraPerla E-ticaret

Heraperla.com e-ticaret sitemizden ev dekorasyonu, sofra sunumu, kişiye özel tasarımları, doğal mum ürünlerini ve daha çok fazlasını güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile sipariş edebilirsiniz. Ticari hayatını başladığı günden beri kullanıcı merkezli bir çalışma prensibi içerisinde olan HeraPerla.com her daim müşteri memnuniyetine özen göstermiştir. Bu noktada en doğal malzemeleri kullanarak da aynı zamanda sizlere sağlıklı ürünler sunmayı kendine amaç edinen HeraPerla.com üzerinden tüm ürünleri gönül rahatlığı ile sipariş edebileceğinizi belirtmek isteriz. Uygun fiyat garantisi, kaliteli işçilik ve modern görünümlü mum,baskılı peçete, kişiye özel ürünler, düğün hediyelikleri, sofra sunum ürünleri ve mutfak tekstil ürünlerini, kolay bir şekilde HeraPerla web sitemizde bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz her türlü konuda müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek en detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Heraperla.com e-ticaret firması olarak bu sektörde yılların tecrübesini bir araya getiriyor ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Türkiye’nin her bölgesine kaliteli hizmet anlayışı ile doğal mum, motto desenli peçete gibi en doğal ve modern ev eşyalarını siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Firmamız her geçen gün gelişen hizmet ağı ile birlikte ürün gamınız da bu denli arttırarak ve geliştirerek ülkenin dört bir yanına ulaştırmayı kendine vizyon edinmiştir.

Misyonumuz

Türkiye’nin her bir yanına kaliteli hizmet ile doğal ev eşyalarını ulaştırmayı kendine vizyon edinen HeraPerla.com bu gayesini modern yöntemler kullanarak yapmayı amaçlamaktadır. Bununla beraber web mağazamızda beğeninize sunduğumuz ürünlerimizi de el bebeği göz nuru anlayışı ile bizzat üreticiliğini yapıyor ve sizi doğa ile buluşturuyoruz. Bu bağlamda heraperla.com e-ticaret firması sizlere kaliteli doğal ürünleri her daim kaliteli hizmet anlayışı içerisinde beğeninize sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Bir e-ticaret firması olarak en çok dikkat ettiğimiz konu esasında müşteri memnuniyetidir. Bu noktada gerek kredi kartı ile ödeme gerek ise Whatsapp iletişim hattı ile sipariş gibi birçok farklı sipariş kanalı ile sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu noktada eksik ya da hatalı gördüğünüz durumları anında bizlere bildirmeniz durumunda en kısa sürede sorununuzu çözmek için kriz iletişim ekibimiz hemen harekete geçecektir.

Siz de tecrübeli bir elden keyifli bir online alışveriş yapmak isterseniz sizi hemen Heraperla.com Web Mağazamıza bekliyoruz.

Error!

Cluse La Boheme Rose Gold

₺60.00 ₺45.00-25%

Color: Green

  • Green
  • Grey
  • Blue

Size: XS

  • XS
  • S
  • M
View full details
Sepetim
üzeri kargo ücretsiz. Standart kargo ücreti

Hızlı Arama

Giriş Yapınız


veya

Facebook ile Giriş Yap Google ile Giriş Yap

Üye Değil misiniz ? Şimdi Kayıt Olun.

Şifrenizi mi unuttunuz ? Şifremi Unuttum

Şifre Sıfırlama


Şifremi hatırladım. Geri Dön

Kayıt Ol


Bir hesabınız var mı ? Giriş Yapın

Menu